Nabídka programu OKmzdy pro zpra...

Úvod Novinky Nabídka programu OKmzdy pro zpracování mzdové agendy, rozšíření zákaznické podpory

Nabídka programu OKmzdy pro zpracování mzdové agendy, rozšíření zákaznické podpory

21.06.2007
Nabízíme výhodné doplnění Vašeho ekonomického informačního systému o část pro řešení mzdové agendy - program OKmzdy pro Windows.

Vážení zákazníci a uživatelé programu PC účetnictví JASU®,
ve snaze o rozšíření nabízených služeb a produktů navázala společnost MÚZO Praha s.r.o v červnu tohoto roku partnerskou spolupráci se společností OKsystem s.r.o. v oblasti distribuce a prodeje mzdového systému OKmzdy. Proto Vám nyní můžeme nabídnout výhodné doplnění Vašeho ekonomického informačního systému o část pro řešení mzdové agendy - program OKmzdy pro Windows. Výhodou pro uživatele účetního programu JASU® je snadný přenos dat ze mzdového systému OKmzdy do programu PC účetnictví JASU®.

Mzdový systém OKmzdy pro Windows je moderní software pro kompletní zpracování mzdových agend, který se v ČR osvědčil již v několika tisících instalací jak v komerční sféře, tak v institucích veřejné správy. Bližší informace získáte na webových stránkách www.oksystem.cz v sekci Produkty/Vlastní produkty. Zástupci společnosti OKsystem Vám rádi zodpoví Vaše telefonické a e-mailové dotazy na níže uvedených kontaktech. Jsou též připraveni systém předvést dle dohody přímo ve Vaší organizaci nebo v sídle společnosti OKsystem v Praze nebo na pobočce v Brně. Základní informace můžete samozřejmě získat i u nás, předvedení je možné v sídle naší společnosti v Praze.

OKsystem s.r.o. ve spolupráci se společností MÚZO Praha s.r.o. připravil zvýhodněné ceny pro stávající uživatele účetního programu PC účetnictví JASU®. Ti, kteří se rozhodnou do konce roku 2007 zakoupit mzdový program OKmzdy, obdrží slevu 30% z ceníkových cen licencí a do konce roku 2007 podporu programu zdarma. Podpora zahrnuje automatické zasílání nových verzí programu OKmzdy a telefonickou podporu.

Dovolujeme si Vás dále informovat, že jsme rozšířili oddělení podpory všech našich produktů pro zpracování účetnictví, výkaznictví a nově i pro zpracování mezd.
Podpora je dostupná na následujících kontaktech:
Telefon: 224 091 653, 224 091 478, 224 091 619
E-mail: ucetnictvi@jasu.cz , vykaznictvi@jasu.cz, mzdy@jasu.cz

V případě Vašeho zájmu o informace o programu OKmzdy nás kontaktujte na n96e uvedených telefonních číslech nebo emailových adresách.
Vážení zákazníci, věříme, že rozšíření naší nabídky Vás zaujme a že se stanete dalším spokojeným uživatelem programu OKmzdy.

S přáním další úspěšné spolupráce

Ing. Jan Obruča v.r.,
obchodní manažer OKsystem s.r.o.
tel.: 244 021 275, 608 709 254
e-mail: obruca@oksystem.cz

Ing. Petr Zaoral v.r.,
ředitel MÚZO Praha s.r.o.
tel.: 224 091 650
e-mail: petr.zaoral@ jasu.cz


EIS JASU® CS

Komplexní řešení pro zpracování agendy účetnictví a navazujících agend.


Více
eVýkaznictví JASU®

Komplexní řešení pro zpracování účetního výkaznictví.


Více
PC rozpočet JASU®

Komplexní řešení pro zpracování rozpisu rozpočtu škol a školských zařízení.


Více